У світі немає нічого вічного і це відомо всім. Вічний двигун ще не винайдено, але вже давно відомі секрети, як можна продовжити ресурс і тривалість роботи вузлів і агрегатів будь-якої техніки. Відповідь дуже проста: потрібно своєчасно проводити технічне обслуговування спецтехніки.

Кожен клієнт сам вирішує, як проводити технічне обслуговування - економити на ньому і робити все самому, або найняти спеціально підготовлених фахівців для виконання всього спектру робіт. Проведення технічного обслуговування спецтехніки - не просто заміна масла і фільтрів. Технічне обслуговування - це цілий список робіт, необхідних для виконання через рівні проміжки часу. Адже навіть банально пропущений болт під час проведення технічного обслуговування може стати причиною серйозної поломки. Економія в кілька сот гривень може перетворитися в дорогий ремонт двигуна, коробки передач, гідравлічних насосів.

Сервис, ремонт, техническое обслуживание спецтехники

Доказано опытом, что экономия получается тогда, когда техника работает дольше, а не когда стоит на ремонте. В момент ремонта техники хозяин теряет вдвойне – платит за ремонт и одновременно теряет деньги от простоя.

Можна навести простий приклад. Ті, хто має свій легковий автомобіль, завжди проводять технічне обслуговування вчасно і в повному обсязі згідно з інструкцією по експлуатації. Виникає питання - чому ж, коли справа доходить до техніки, яка заробляє гроші, господарі техніки намагаються заощадити?

Доведено досвідом, що економія виходить тоді, коли техніка працює довше, а не коли стоїть на ремонті. Під час ремонту техніки господар втрачає подвійно - платить за ремонт і одночасно втрачає гроші від простою.

Що пропонує «ТДС Укрспецтехніка»?

Точна діагностика, якісний сервіс і надійний ремонт - все це Ви зможете отримати, звернувшись до нас, в компанію ТОВ «ТДС Укрспецтехніка».

Наша компанія є офіційним представником в Україні таких заводів-виробників як SDLG, LONКING, WEICHAI POWER і має величезний досвід обслуговування європейської техніки марок CATERPILLAR, JCB, HSW, DRESSTA, ATLAS, CASE, китайської техніки SDLG, ZOOMLION, HBXG (SHEHWA), XCMG , SEM, LONKING, FOTON, CHEN GONG, ТОТА і багатьох інших.

В процесі експлуатації навантажувачі, екскаватори, грейдери та інша спеціальна техніка постійно піддається надмірним навантаженням. Для забезпечення тривалого і безперебійного функціонування важких машин надзвичайно важливо регулярне і якісне проведення технічного обслуговування (ТО).

Нова техніка не часто виходять з ладу, якщо дотримуватися всіх інструкцій по експлуатації та виконувати регламентне проведення ТО. Як правило, це збільшує термін експлуатації спецтехніки в два рази, що істотно зменшує витрати на її утримання і ремонт. Найчастіше, техніка починає потребувати серйозного сервісі тільки після 3-4 років експлуатації, коли вже потрібні капітальні ремонти, заміни вузлів і агрегатів.

Техническое Обслуживание спецтехники

Потужності нашого спеціалізованого сервісного центру, а також наявність цілого штату висококваліфікованих фахівців і новітнього складу запчастин з величезною номенклатурою, дозволяють компанії ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» проводити діагностику, технічне обслуговування, капітальний, відновлювальний та поагрегатний ремонт будь-якої складності спецтехніки всіх провідних виробників галузі. Після проведення всіх регламентних робіт витрати на обслуговування і ремонт значно скорочуються і в наступний раз потреба в послугах сервісу виникає вже через тривалий час.

ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» має власний парк сервісних автомобілів, укомплектованих необхідним спецінструментом і всім необхідним обладнанням для проведення діагностики і дрібного ремонту вузлів і агрегатів прямо на об'єкті замовника, а також цілий штат виїзних сервісних бригад, здатних проводити діагностику, ТО і ремонти вузлів і агрегатів (які не потребують для цього стаціонарних умов) будь-якої спецтехніки по всій території України.

У разі виявлення в техніці якихось несправностей або відхилень від нормального режиму роботи сервісний інженер допоможе знайти причину і, по можливості, спробує усунути її просто на місці. Часто вже цього буває достатньо, щоб попередити вихід машини з ладу і продовжити термін її експлуатації. У будь-якому випадку, виклик сервісного інженера і діагностика по-місцю обходиться набагато дешевше, ніж транспортування важкої техніки в спеціалізовані СТО.

Технічні фахівці компанії завжди готові надати замовнику необхідні рекомендації по обслуговуванню і поліпшенню технічного стану техніки, запропонувати розроблену і підготовлену нашої сервісною службою систему планових заходів з технічного обслуговування, і так само професійно проконсультувати щодо підбору запасних частин.

Для проведення ТО ми використовуємо тільки кращі за якістю, перевірені нами оригінальні і неоригінальні запасні частини, фільтри, оливи, мастильні та інші витратні матеріали. Всі роботи проводяться строго відповідно до регламенту технічного обслуговування відповідних моделей техніки.

Створивши мережу філій, ми наблизили послуги сервісу і склади запасних частин безпосередньо до наших клієнтів, зробивши і без того зручний формат обслуговування ще трохи комфортніше.

%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%81-%D0%A2%D0%94%D0%A1-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-3.jpg
24-7-service.jpg

Ми забезпечуємо своїх клієнтів повною сервісною підтримкою, дотримуючись кращіх світових стандартів! Наші бригади оперативно виїжджають для надання допомоги, а наші телефони включені 24 години, 7 днів на тиждень! У разі необхідності, Ви можете звертатися до нас за допомогою в будь-який час.

Підсумовуючи, можемо з гордістю сказати, що наша компанія вже інвестувала і продовжує вкладати величезні кошти і ресурси в створення багатофункціонального сервісного обслуговування, ще раз підтверджуючи цими кроками своє становище на ринку спецтехніки і свої тверді наміри розширювати операційну діяльність, виправдовуючи при цьому довіру старих клієнтів і завойовуючи увагу нових.

Технічне обслуговування (ТО) є найважливішим процесом забезпечення надійної і тривалої безперебійної роботи Вашої спецтехніки. Наша служба сервісної підтримки постійно стикається з проблемами, що виникають в різних системах «залізних трудівників» через порушення технічних і експлуатаційних вимог.

Забруднене паливо, непрохідність фільтрів, негерметичність з'єднань, оливи, що втратили свої властивості, відсутність або непрацездатність приладів контролю основних параметрів, а також банальні бруд і пил - ось далеко не повний список головних болів наших сервісних інженерів. Відзначимо, що всі ці фактори заважають і самому оператору працювати та проводити щоденне технічне обслуговування, не кажучи вже про те, що все це сильно ускладнює пошук несправностей при діагностиці і спробах усунення їх на місці.

Завжди потрібно пам'ятати - невиконання елементарних оглядів і правил обслуговування призводить до непередбачуваних, але часто плачевних і дорогим наслідків. Щоденне технічне обслуговування спецтехніки повинно бути нормою.

Нагадаємо, що в обов'язки машиніста, оператора механізму перед початком експлуатації входить:

 • Перевірка рівня масла в картері ДВЗ і його стан;
 • Перевірка рівня охолоджуючої рідини в радіаторі і її стан, при цьому слід обов'язково звернути увагу на з'єднання з розширювальним бачком, його наповнення та справність параповітряного клапана пробки радіатора;
 • Не допускати на пробці розширювального бачка забруднення отворів з'єднання з атмосферою, теж стосується і кришок паливного і гідро баків, для уникнення вакуумування ємностей;
 • Перевірка рівня гідравлічної рідини і її стан;
 • Перевірка гальмівної системи і приладів контролю;
 • Своєчасне усунення, після зовнішнього огляду, дрібних несправностей, протікань і негерметичністей повітряних систем;
 • Перевірка стану дюритів, шлангів високого та низького тиску;
 • Перевірка справності електрообладнання, освітлення і сигналізації; заміна лампочок, підтримання надійності кріплення електрообладнання;
 • При повторній заміні запобіжників, електро ланцюгів - звернутися за допомогою до фахівців;
 • Стежити за станом акумуляторної батареї (АКБ), клем з'єднання, надійності контакту маси;
 • При роботі в запилених умовах продувати секції повітряних фільтруючих елементів щодня.

Чим загрожує нехтування цими простими правилами?

Збагаченням паливно-повітряної суміші, втратою потужності і виходом з ладу паливних форсунок. Через порушення теплового режиму в результаті отримаємо цементування фільтра і зменшення прохідності повітря. А ще, при стисненні і розриві осередків фільтр елемента, повітря буде шукати собі шлях найменшого опору підсмоктуючи з негерметичних місць пил і навіть дрібні частинки абразиву. В результаті виникають поздовжні пошкодження робочої поверхні гільз, задираки на поршенях і компресійних кільцях. Тепер вже зрозуміло, що гильзо-поршнева група швидко зношується, відбувається прорив газів в піддон, падає потужність, пари оливи піднімаються, потрапляючи в камеру згоряння, підвищують температуру більш ніж на 300 градусів понад норму, турбіна перегрівається, беручи енергію з вихлопного колектора, і виходить з ладу сам двигун. Якщо ви постійно змінюєте турбонаддув, знайте, що проблема вже в гильзо-поршні, турбіни рідко виходять з ладу з іншої причини.

Під час кожного ТО потрібно зачищати клеми акумулятора, з'єднання масового проводу в контактних місцях і змащувати гранітним мастилом. Радимо одягнути на кожну клему повстяну ганчірочку просочену граніткою, так Ви назавжди забудете про проблему окислення.

Продовжуючи тему проведення технічного обслуговування відзначимо, що головне слідувати інструкціям і вимогам заводу-виробника даного виду техніки. Планово і за станом справності міняти рекомендовані фільтри, елементи і оливи, зливати відстій концентрації вологи, механічних, хімічних опадів з відстійників паливної та гідро системи, стежити за чистотою ємностей. Не допускати заправку рідин без сіток фільтрації. Не забувати при заміні оливи очищати або навіть міняти сітки в піддонах КПП, гідробака, паливного бака, штуцерів з вбудованими фільтрами грубого очищення, магнітними пробками і уловлювачами.

Готуючись до сезонного ТО подбайте про перехід на рекомендовані в осінньо-зимовий і весняно-літній період оливи. Змінюється температура, умови навколишнього середовища, тому логічним виглядає коригування процесу експлуатації вашого механізму. Піддаються перевірці охолоджуючі рідини, заряд АКБ, переходять на необхідні сезонні типи палива або використовують спеціальні присадки.

На кожен конкретний випадок впливають безліч зовнішніх і внутрішніх факторів, але нами накопичений колосальний досвід в сфері поточного і капітального ремонту, сервісного обслуговування та діагностики спецтехніки, який дозволяє вирішувати найскладніші, а значить і найцікавіші завдання.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені