SDLG

Заснована в 1972 році Lingong Machinery Group є однією з провідних груп виробників будівельної техніки в Китаї. Офіційно визнана одним із ста провідних підприємств галузі, Lingong Machinery Group складається з трьох основних компаній - Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd. (SDLG), Lingong Group Jinan Heavy Machinery Co., Ltd. (LGMG) і Lingong Special Machinery Co., Ltd., які об'єднані в групу компаній разом з 16 іншими дочірніми підприємствами.

Компанія Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd. (SDLG) - це один з найпотужніших виробників будівельної та дорожньої техніки в Китаї. Основна спеціалізація - виробництво фронтальних навантажувачів і автогрейдерів, гусеничних екскаваторів і екскаваторів-навантажувачів, дорожніх і грунтових котків, міні-екскаваторів та іншої спеціалізованої техніки. Також компанія виробляє комплектуючі для техніки - прямі і зворотні ковші, відвали, захвати, деталі та змінні вузли.

За останні 10 років компанія SDLG значно розширила виробничу базу, представила цілий ряд нових моделей спецмашин і наростила обсяги продажів, ставши одним з п'яти найбільших постачальників вантажної техніки на території Китаю.

На сьогоднішній день це один з найбільш сучасних і високотехнологічних заводів, що займаються виробництвом будівельної техніки з використанням технологій компанії Volvo.

2004 і 2007 роки ознаменовані для компанії титулом «Бренд року в Китаї».

Продукція заводів SDLG поставляється на ринки багатьох європейських (Швеція, Німеччина, Італія, Україна, Росія, Франція) і азіатських (Іран, Казахстан) країн, а також в Північну і Південну Америку, Австралію і Малайзію. Зараз компанія SDLG входить в ТОП-50 машинобудівних заводів світу.

Навантажувач LG956L включений щорічний рейтинг 50-ти кращих будівельних машин.

На сьогоднішній день компанією побудована мережа з більш ніж 150 сервісних центрів і обладнані склади запасних частин, які розосереджені на території 10 міст КНР. Оперативність та доступність гарантійного та післягарантійного обслуговування в будь-якій провінції визнана клієнтами SDLG однією з кращих в країні. Також вражає маркетингова стратегія - на території Китаю організована робота більше 800 дистриб'юторських представництв, завдяки чому компанія присутня на всіх найважливіших ринках країни. На заводах SDLG працює понад 2 тис. працівників - і це враховуючи роботизовані виробничі лінії з мінімальним втручанням людини.

До складу SDLG входить великий науково-дослідницький центр, розробки якого залучені в сотні національних програм і проектів. Компанії SDLG належить вже більше 50 патентів.

Цехи заводів обладнані сучасними виробничими лініями, а система контролю і управління якістю пройшла тестування на відповідність стандарту ISO 9001.

Історія розвитку Shandоng Lingong Construction Machinery Cо., Ltd.

Компанія SDLG була заснована в 1972 році в китайській провінції Шаньдун.

У 1989 році Міністерство промисловості оцінило економічні показники компанії SDLG, удостоївши звання «Державне другорядне підприємство», а вже з 1995 року підприємство отримало звання «першокласне», тобто визнано одним з підприємств державного значення.

Починаючи з 1998 року виробництво відзначено сертифікатом відповідності системі контролю якості ISO 9001 і компанія отримала дозвіл уряду на експорт продукції.

У 2003 році інженери SDLG інтегрували в виробництво інтелектуальну систему контролю якості навантажувачів, що випускаються.

У 2005 році компанія перенесла свої підприємства в зону економічного розвитку міста Ліньї. Тоді ж відбулося розширення виробничих площ до більш ніж 1 000 000 м². Основним видом продукції нового заводу стали і залишаються по сьогоднішній день фронтальні навантажувачі.

У 2006 році відбулося підписання знакової для компанії угоди про співпрацю з Volvo Group AG, згідно якої основний пакет акцій SDLG (70%) перейшов шведському концерну. Це поклало початок тісної інтеграції компаній. Уже в наступному році з конвеєрів китайського виробника зійшла перша машина під брендом Volvo.

Одночасно з роботою над модернізацією техніки почався процес впровадження європейського стилю управління. Це допомогло Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd. вийти на новий рівень контролю якості виробленої продукції, впровадити передові технології європейського гіганта машинобудування, різко підвищивши конкурентоспроможність підприємства і отримати повний доступ до тендерів з масштабними інвестиційними програмами.

Наступним кроком стало відкриття лінії по виробництву гусеничних екскаваторів, яка на повну силу запрацювала в 2011 році.

2012 рік ознаменувався для SDLG отриманням звань «Найзначніша марка в китайській механічної промисловості» і «Провідне підприємство галузі».

У 2013 році був відкритий перший цех поза територією Китаю - на бразильському заводі в місті Педернейрас, штат Сан-Паулу, поки що єдиному закордонному майданчику SDLG, зійшов з конвеєра екскаватор серії LG.

В рамках співпраці з Volvo Construction Equipment (Volvo CE) в 2015 році в місті Ліньі була запущена лінія по збірці екскаваторів-навантажувачів B-серії. Сама шведська компанія випуск даного типу техніки припинила.

Виробництво грейдерів компанія Volvo також повністю передала своїм колегам з SDLG. Незважаючи на те, що по всьому світу обсяги продажів автогрейдерів відносно невисокі, потужності конвеєра завантажені роботою на багато місяців вперед.

З грудня 2020 року лінійки екскаваторів від 15 тонн брендів Volvo Construction Equipment і SDLG об'єднуються в одну продуктову лінійку. Машини будуть виготовлятися на базі новітніх технологій під брендом Volvo.

Сьогодні на заводі в Ліньі випускають техніку як під брендом SDLG (фронтальні навантажувачі, екскаватори, грейдери, екскаватори-навантажувачі, дорожні котки), так і під торговою маркою Volvo. Для свого шведського партнера китайці здійснюють збірку навантажувачів L105, а також відразу трьох моделей міні-екскаваторів (EC55D, EC60D і EC80D).

Загальна площа заводу в на даний момент складає 1 127 000 кв.м. В основному корпусі площею 650 000 кв.м знаходяться зони з виготовлення та порізки листового металу, цех по збірці і налаштуванню колісних навантажувачів і центр Volvo CE. У південному кампусі (193 000 кв. м) розміщені підрозділи компонентів і запчастин, а також відділ закупівель. Новий завод з виробництва екскаваторів базується в будівлі площею 197 000 кв.м. Науково-дослідний і випробувальний центри розташовані на території 87 000 кв.м.

Цікаві факти

  • На те, щоб зібрати одну одиницю техніки, у працівників SDLG йде приблизно 13 хвилин. Рекордним же показником для заводу є 6 хвилин і 30 секунд.
  • У процесі складання одиниця техніки переміщається по маршруту довжиною близько 180-230 метрів.
  • Одна машина може складатися з 3 000-5 000 окремих деталей.
  • Для переміщення вантажів на виробництві використовують автоматизовані транспортні засоби.
  • Моделі SDLG 936 і 956 - найпопулярніші фронтальні навантажувачі в світі.

Щорічно виробляється більше 50 тисяч будівельних і землерийних машин під брендом SDLG, частина яких поставляється і на наш український ринок. Завдяки високій якості, надійності і технологічно виправданим нестандартним рішенням, продукція SDLG з кожним роком стає все популярнішою і користується все більшим попитом на вітчизняному ринку спеціальних машин.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені