САМАШ лого

Захоплення роботою і постійний пошук найкращих рішень - це ідеї, якими керуються в компанії SaMASZ Sp. z o.o..

Сьогодні СаМАШ є лідером в Польщі, а також одним з найбільших виробників сільгосптехніки в Європі. Компанія пропонує понад 300 типів різних машин: барабанних і дискових косарок, ворушилок, граблів, мульчувачів, дорожніх косарок, снігових відвалів. Фірма виготовила і продала більше 110 000 косарок і кілька тисяч інших машин.

Продукція SaMASZ Sp. z o.o. експортується в більш ніж 50 країн по всьому світу. Торгова мережа СаМАШ налічує понад 60 дилерів в Польщі і 70 представництв за кордоном. Головною метою підприємства є постійна модернізація і поліпшення конструкції машин, а також впровадження сучасних технічних рішень при виробництві продукції для досягнення лідируючих позицій в галузі.

Два іноземних структурних підрозділи компанії:

  • SaMASZ Росія
  • SaMASZ North America LCC

Чому варто обрати продукцію SaMASZ Sp. z o.o.?

  • 35-річний досвід проектування і виготовлення машин
  • загальна кількість випущених машин більше 120 000
  • більше 700 співробітників
  • інноваційні машини для зелених кормів (косарки, сінозворушувачі і граблі, кормороздавачі) та комунальні (дорожні косарки для узбіч, кронштейн-стріли, молотильні косарки, снігові плуги, розкидачі, підмітальні машини)
  • перший виробник в Європі, який пропонує дворічну гарантію

Особливу увагу компанія SaMASZ приділяє підтримці високих стандартів якості своїх машин.

Підтвердженням відповідності найвищим стандартам машин SaMASZ є наявність системи менеджменту якості, що відповідає ISO 9001, що була впроваджена 2005 року, та її постійне вдосконалення. Метою системи є забезпечення стабільності і повторюваності процесів, що призводить до тієї якості виробленого продукту на виході, яка очікується клієнтом. У сферу дії сертифіката входять: проектування, виробництво та обслуговування сільськогосподарської та комунальної техніки, а також продаж і обслуговування сільськогосподарської техніки інших виробників. Крім того, компанія впровадила SPS - SaMASZ Production System, тобто систему управління виробництвом, засновану на філософії Lean Manufacturing. Компанія застосовує всі кращі моделі і інструменти від Lean Manufacturing, такі як: Poka-yoke, Kaizen, 5S, KANBAN, SMED.

SaMASZ розглядає питання якості як пріоритет і концентрується в своїй діяльності на її підвищенні на всіх етапах виробництва продукції: починаючи з етапу проектування машини, закінчуючи сервісним обслуговуванням і продажем запасних частин. В результаті компанія випускає інноваційну техніку для зелених кормів і комунальні машини, які враховують потреби найвимогливіших клієнтів, і при цьому є символом європейської якості і польської ціни.

У 2016 році було символічно закладено перший камінь абсолютно нового суперсучасного заводу СаМАШ в місті Заблудів, а вже в квітні 2018 року відбулося його урочисте відкриття. Компанія також приділяє значну увагу інвестиціям в підготовку кадрів для своїх підприємств, заснувала ряд стипендій та співпрацює з низкою відомих технічних і технологічних Польських ВНЗ, з чиїх факультетів кращі випускники інженерних спеціальностей працевлаштовуються просто на заводи SaMASZ.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені