ремонт двигателей Perkins

Perkins - це всесвітньо відома моторобудівна компанія, орієнтована на випуск економічних і надійних дизельних двигунів. Мотори Perkins універсальні, ними комплектують як сільськогосподарські машини, легкові автомобілі, так і морські судна. Девіз Perkins - сміливий, і, як виявилося, дуже виправданий часом: "До тих пір, поки у нас є плани на майбутнє та інновації, ми не будемо стояти на місці, нас нікому не обігнати".

Виробничі потужності заводів Perkins дозволяють випускати близько 800 тисяч двигунів на рік. Головна перевага продукції компанії Perkins - можливість виготовити двигун, що відповідає конкретним вимогам клієнта. Саме тому двигуни Perkins обирають сотні виробників, найбільший з них - корпорація Caterpillar, що закуповує близько 30% загального обсягу продукції, що випускається. Двигуни Perkins заслужено користуються високим попитом, будучи надійними, безвідмовними, універсальними агрегатами з низькою вартістю володіння. Більш ніж половина з випущених 20 мільйонів двигунів як і раніше знаходиться в активній експлуатації.

Історія компанії

Компанія була заснована в 1832 році в британському містечку Пітерборо двома підприємцями - Френком Перкінсом і Чарльзом Чапменом. Назву фірма отримала від імені Ф. Перкінса, якому належить розробка дизельного двигуна. Спочатку в маленькому цеху працювало лише 7 осіб, але поступово розвиваючись і вдосконалюючись, компанія заробила репутацію передового творця дизельних двигунів. Вже через рік роботи Perkins уклала свій перший серйозний контракт, який передбачає викуп всіх випущених на той день двигунів фірмою Commer Cars.

Переломним для компанії Perkins був момент випуску інноваційного шестилітрового двигуна на важкому паливі Р6. Саме Р6 був найкращим серед дизельних моторів більш ніж 15 років! (З 1930-х по 1940-ві). Маючи чудові характеристики по витраті палива і по габаритними показниками, шестилітровий Perkins забезпечував стійкий крутний момент одночасно з високою потужністю.

Надалі компанія виробляла також трьох- і чотирьохлітрові мотори, але, на жаль, вони не отримали такої величезної популярності, як Р6.

Нарощуючи обертів, невеликий цех розширився настільки, що вже до 1947 року було завершене будівництво і запущений новий сучасний завод Eastfield поблизу Пітерборо. До слова, виробнича потужність Істфілда дозволяла випускати по 100 моторів в день - на той час це було дуже хорошим показником.

До 1950-х років компанія демонструвала стабільне зростання, але на тлі кризи, що посилювалася в країні, а також невдач в розробці більш потужного дизеля R6, була викуплена (1959 рік) багатшою Massey Ferguson. Купівля для Perkins принесла тільки користь, так як Massey Ferguson, не втручаючись в налагоджені виробничі процеси і зберігши прийняту ідеологію компанії, зробила солідні фінансові вливання, що дозволили розширити асортимент продукції, що випускається (був налагоджений випуск колінвалів, головок, шатунів двигунів) і оновити існуючі виробничі лінії . Це створило надійну основу для розвитку, проектування і відкрило виходи на міжнародні ринки Massey Ferguson (Південна Африка, США, Аргентина, Індія, Китай, Бразилія та ін.).

Незабаром був створений новий надзвичайно вдалий двигун Р 6.354, кількість випущених одиниць якого в 1962 році склала 25000! Мотор Р 6.354 мав потужність 120 к.с. при 2800 об/хв. Наступним нововведенням компанії став випущений для установки на тракторах Massey Ferguson мотор з турбонагнітачем. Незабаром його почали застосовувати в промисловості, використовували на вантажних автомобілях і автобусах, на невеликих підводних човнах і морських судах.

У 1998 році, Perkins був викуплений потужнішим концерном Caterpillar Inc., що принесло нові капіталовкладення в компанію і, як результат, обладнання інноваційного центру обробки колінвалів.

На даний момент компанією випускаються газові та дизельні варіанти двигунів з вихідною потужністю від 4 до 2000 кВт (5-2800 к. с.), Які застосовуються в наступних галузях:

Промисловість/будівництво: двигуни Perkins використовуються в телескопічних і колісних навантажувачах, платформах доступу, екскаваторах, екскаваторах-навантажувачах, компресорах та інших типах будівельного обладнання. Ці компактні двигуни забезпечують високу щільність потужності.

Генерація електроенергії: двигуни Perkins для вироблення електроенергії витримують найважчі умови експлуатації і справляються з найскладнішими завданнями. Миттєвий зворотній звязок і надійна робота протягом тисяч годин гарантовані.

Сільське господарство: Perkins пропонує широку лінійку надійних двигунів, які підходять для використання в сільському господарстві, садівництві, ландшафтному дизайні та лісовій промисловості. Двигуни відповідають різним стандартам на викиди забруднюючих речовин і відрізняються низькими експлуатаційними витратами.

Орендована техніка: двигуни Perkins забезпечують найкращі в класі показники потужності, завдяки чому відмінно підходять для задоволення різних потреб ринку оренди спецтехніки: від невеликого зварювального обладнання, підйомників з люлькою і генераторів до водовідливних насосів і землерийного устаткування.

Судноплавство: двигуни Perkins встановлюються на комерційні та прогулянкові судна в якості допоміжних джерел енергії на борту. Клієнти в цій галузі високо цінують надійну роботу, довговічність і низький рівень шуму і викидів цих двигунів.

Чому варто вибрати Perkins?

Perkins є провідним виробником промислових двигунів, який цінується OEM-виробниками і користувачами за надійність і спеціалізовані технологічні рішення в області електрогенерації. Компанія Perkins співпрацює зі своїми замовниками і модифікує двигуни, щоб вони повністю відповідали вимогам клієнтів.

Міжнародна мережа технічної підтримки Perkins, що складається з 3500 центрів поставок запчастин і обслуговування, гарантує клієнтам безперебійну роботу двигунів по всьому світу.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені