HBXG

SHEHWA

Hebei Xuanhua Construction Machinery Co., Ltd. розташована в Сюаньхуа, стародавньому місті «з'єднання трьох провінцій». Компанія займається виробництвом і продажем будівельної техніки, серійних виробів і додаткового обладнання для бульдозерів, навантажувачів, дорожніх котків, трубоукладачів і екскаваторів. Велике державне підприємство є єдиним в Китаї виробником бульдозерів з високим приводом і залишається провідним підприємством галузі будівельної техніки в Північному Китаї з інтегрованим виробництвом, продажами, логістикою і обслуговуванням.

На заводах компанії працює близько 1700 співробітників, а загальна площа виробничих потужностей HBXG становить 1,6 мільйона квадратних метрів, з них 600 000 квадратних метрів цехів і майстерень, укомплектованих більш ніж 1200 комплектами високотехнологічного і високоточного обладнання.

HBXG SHEHWA

Історія компанії HBXG

Підприємство з державною формою власності було засновано в 1950 році в провінції Хебей, приблизно в 170 км від Пекіна, столиці Китаю, і спочатку було орієнтоване на виробництво і продаж одних лише сільськогосподарських машин. Але вже через 10 років, починаючи з 1960 року, компанія активно взялася за розробку промислових бульдозерів. Результатом стало виробництво в 1965 році Т2-120 - найбільшого на той час представника бульдозерних машин в Китаї. З самого початку керівництво компанії проводило активну політику міжнародного співробітництва та обміну досвідом. Першим результатом цієї діяльності стало придбання в 1986 році патенту на виробництво за оригінальними схемами та кресленнями Caterpillar бульдозера D6-D. Менеджери HBXG завжди пильно стежили за ринком і активно освоювали новітні технологічні галузеві рішення свого часу. Так, 1993 рік ознаменувався для компанії випуском першого бульдозера, оснащеного верхньої провідною (тягової) зіркою.

З 1998 року якість випущеної продукції HBXG підтверджено отриманням сертифіката на відповідність стандарту ISO9001.

У 1999 році Xuanhua Construction Machinery Co., Ltd. розміщує свої акції на китайській фондовій біржі. Уже з наступного року історія компанії буде тісно пов'язана з корпорацією Hebei Iron & Steel Group (HBIS). Увійшовши до складу HBIS, HBXG стає лідером з випуску бульдозерних машин в Китаї. До слова, концерн HBIS займає друге місце на планеті за обсягом виплавленої сталі на рік, виробляє різне обладнання та машини для гірничодобувної промисловості, є великим фінансово-логістичним холдингом.

Сьогодні HBXG - це компанія, що стоїть на п'ятому місці серед півтисячі найбільш відомих підприємств важкого машинобудування Китаю. Велика частина виробленої продукції (понад 90%) експортується більш ніж в 90 країн і регіонів світу - Північну і Південну Америку (США, Канаду, Бразилію), на Близький Схід, в Африку, Росію, країни СНД, Австралію, Південно-Східну Азію. Бульдозери поставляються під торговими марками HBXG і SHEHWA.

Виробничі лінії HBXG SHEHWA відрізняються високим ступенем автоматизації. Особливою гордістю заводу є унікальні п'ятикоординатні центри обробки, повністю роботизована зварювальний лінія, автоматичні плазмові центри розкрою металевих листів, новітні багатошпиндельні верстати передових виробників та інше сучасне обробне і контрольно-вимірювальне обладнання.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені