CSM УДС лого

CSM Industry s.r.o. - машинобудівна компанія з 50-річною історією виробництва спеціальних машин в місті Тисовець, Словацька Республіка. Основним продуктом компанії є телескопічний екскаватор-планувальник UDS. Компанія спеціалізується як на виробництві, продажу і обслуговування самого телескопічного екскаватора-планувальника UDS, так і комплектуючих, і різноманітного навісного обладнання для нього, а також на виробництві зварних деталей.

Історія компанії почалася в 1967 році, коли було створено державне підприємство «Závody ťažkého strojárstva Tisovec».

Протягом усієї своєї історії компанія створювала цілий ряд успішних і затребуваних продуктів. Виробництво почалося з автобетонозмішувача PM500 в 1967 році, а в 1969 році був представлений автомобільний екскаватор моделі D032a. Його виробництво тривало до 1974 року, коли почалося виробництво моделі SATUR 051k.

У 1976 році почала писатися історія виробництва нової серії легендарного телескопічного екскаватора-планувальника UDS 110a, а в 1984 році була запущена у виробництво модель UDS 114a. Модель телескопічного екскаватора UDS 114a - найвідоміший продукт із серії UDS, випускалася більше 20 років з 1984 по 2006 рік.

За свою 50 річну історію компанія CSM Industry s.r.o. виготовила понад 30 000 будівельних машин.

Технологічні можливості виробництва

Компанія розділена на окремі виробничі центри, тісно пов'язані з єдиним відділом розвитку і досліджень (R&D). Завдяки технологічній базі і великому досвіду виробництва зварних деталей компанія може запропонувати повну розробку і виробництво широкого спектру додаткового обладнання, сталевих конструкцій і машин. Технологічне обладнання CSM Industry s.r.o. дозволяє виготовляти різні деталі, такі як рами, стріли, знаряддя та інше для своїх клієнтів, і може надати їм комплексні послуги від операцій з підготовки матеріалів до остаточної обробки, фарбування і складання.

Асортимент продукції компанії

  • Розробка, виробництво і продаж телескопічних екскаваторів-планувальників UDS;
  • Консультування з різних способів використання машини, продуктивності, доступності та
  • зручності використання машини;
  • Широкий спектр додаткового обладнання;
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування відповідно до потреб клієнтів;
  • Виробництво, ремонт і продаж запасних частин;
  • Виробництво зварних сталевих конструкцій для будівельних машин.

Впроваджена система менеджменту якості сертифікована відповідно до EN ISO 9001: 2009 і EN IS 3834-2: 2006 (Система якості зварювання) TUV SUD Slovakia s.r.o.

Компанія CSM Industry s.r.o. постійно розширює мережу дилерів в країнах Європи і Азії. Сьогодні техніка UDS надійно працює в більш ніж 30 країнах світу.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені