ремонт коробок, КПП, трансмиссий AdvanceКомпанія Hangzhou Advance Gearbox Group Co., Ltd. (Hangzhou Gearbox Works P. R. China), заснована в 1960 році, є найбільшим професійним виробником трансмісійної і порошкової металургійної продукції в Китаї.

Advance Gearbox Group спеціалізується на виробництві високоточних зубчастих передач всіх видів, таких як морські редуктори, трансмісії для будівельної техніки і автомобільні трансмісії, які можуть бути виготовлені серійно. Продукція компанії має діапазон потужності 10-10000 кВт.

Трансмісії для будівельної техніки, що застосовуються в навантажувачах, екскаваторах, грейдерах, бульдозерах, дорожніх котках, вилочних навантажувачах, автомобільних кранах, рейкових транспортних засобах, постачаються більш ніж 50-ьом виробникам будівельної техніки.

Hangzhou Advance Gearbox

Наприклад морські редуктори Advance продаються більш ніж в 40 країнах і регіонах і займають 65% внутрішнього ринку.

Компанія має в своєму розпорядженні виробничі площі в 520 000 м², працевлаштовано близько 3000 осіб, з яких понад 800 є професійними технічними фахівцями. Advance Gearbox Group має 10 заводів, 3 спільних підприємства, а також науково-дослідні інститути машинобудування.

Компанія має в своєму розпорядженні 1500 комплектів основного виробничого та інспекційного обладнання, частина з якого імпортного виробництва. Ключове обладнання імпортується від провідних світових виробників, серед такого обладнання високопродуктивні зубофрезерні верстати, профільно-шліфувальні верстати, шліфувальні машини, заточувальні верстати, обробні центри, розточувальні і фрезерні центри, лінії термообробки, вимірювальний центр конічної зубчастої передачі і високоточні 3D машини. Це обладнання забезпечує надійну виробничу базу для виготовлення високоякісної продукції.

Починаючи з 80-х років компанія Hangzhou Advance Gearbox Group Co., Ltd. послідовно інвестувала величезні суми для проведення технічних реформ, коригування структури продукту, впровадження передових виробничих технологій і закупівлі комплектів обладнання з США, Німеччини, Австрії, Франції, Швейцарії, Італії та Японії. Йшов безперервний процес постійного поліпшення кінцевого продукту.

У 1993 році компанія пройшла сертифікацію ISO9000 і була оцінена як національне кваліфіковане підприємство досконалої системи тестування в 1996 році. У 2002 році вона пройшла сертифікацію ISO9001-2000, а торгова марка Advance була оцінена як Відома марка Чжецзян.

Hangzhou Advance Gearbox Group

За загальним обсягом виробництва на 2004 рік компанія займала 2-е місце в китайській зубчастій промисловості, і в 2003 і 2004 роках оцінювалася як підприємство, що входить в ТОП-500 компаній машинобудівної галузі країни (China Machinery 500).

Оборот в 2005 році склав 1,31 млрд. юанів.

Спираючись на передові технології і передові методи управління, а також в повній мірі використовуючи особливості та переваги проектування і виробництва приводних пристроїв, Advance продовжує освоювати нові сфери, розробляти нові продукти, підкорювати нові ринки, постійно розвиватися, для того щоб залишатися провідним Центром досліджень і продажів приводних пристроїв в Азії.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені