ремонт коробок, КПП, трансмиссий Амкодор

Холдинг «АМКОДОР» - провідне підприємство СНД по виробництву шляхово-будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання, веде свою історію з 1927 року.

За роки з невеликої фабрики по виробництву іграшок воно виросло у велике машинобудівне об'єднання холдингового типу. Сьогодні «АМКОДОР» включає в себе 30 підприємств, в тому числі керуючу компанію в складі трьох заводів і представництва в Москві.

Сьогодні модельний ряд холдингу «АМКОДОР» налічує понад 120 моделей і модифікацій техніки, затребуваних в багатьох країнах світу.

Продукція товариства успішно витримує конкуренцію із зарубіжними аналогами за якістю, продуктивності і значно привабливіше за ціною, вартості запасних частин і сервісного обслуговування. Однак сучасним досягненням підприємства передував довгий шлях.

Датою заснування ВАТ «АМКОДОР» - керуючої компанії холдингу, вважають 1 лютого 1927 року, коли наказом Мінського окружного об'єднання трудколлектіви був створений трудовий колектив з виготовлення дитячих іграшок, згодом перейменований в фабрику іграшок «Відродження». Тут виробляли дитячі санки, коляски і велосипеди, бідони і чайники, плетені меблі і гіпсові барельєфи.

У вересні 1930 року з ініціативи робочого колективу фабрика «Відродження» була перейменована в завод «Ударник».

У роки Другої світової війни завод не раз піддавався бомбардуванням і був практично повністю зруйнований.

Робота по відновленню виробництва почалася в перші ж тижні після звільнення Мінська від німецько-фашистських загарбників. На дивом збережених верстатах, витягнутих з-під уламків цехів, виготовляли чавунні болванки, віконну і дверну фурнітуру, сковороди і оцинковані відра. Будівництво нових корпусів «Ударника» почалося тільки в 1949 році.

У 1951 року завод був переданий у відання Міністерства дорожнього і будівельного машинобудування СРСР, після чого «Ударник» розпочав виробництво дорожніх і землерийних машин. Завод активно почав освоювати нову продукцію, і вже в травні 1951 була випущена перша землерийна машина КМ-800. Пізніше був налагоджений серійний випуск багатоківшевих гусеничних навантажувачів, лісових канавокопачів, багатоківшевих автонавантажувачів на пневматичному ходу, шнекороторних снігоочисників, снігонавантажувачів і ін.

Перший навантажувач на власному шасі з шарнірно-зчленованою рамою з'явився в 1970 році. Це був знаменитий ТО-18, прообраз сьогоднішніх навантажувачів АМКОДОР 332 і АМКОДОР 333. Машина, яку в народі ласкаво прозвали «Тошка» відрізнялася маневреністю, надійністю і зручністю в експлуатації.

Поява одноківшових колісних навантажувачів зіграла важливу роль в механізації будівельних і дорожніх робіт, а також комунального господарства країни. Новинка сподобалася споживачам і здобула собі добру славу. Навантажувачу ТО-18 було присвоєно Державний Знак якості, а в 1975 році машина була відзначена Золотою медаллю ВДНГ і Дипломом I ступеня виставки.

У квітні 1991 року шляхом перетворення мінського Науково-виробничого об'єднання дорожнього машинобудування за спільним рішенням Міністерства важкого машинобудування СРСР і мінського Науково-виробничого об'єднання дорожнього машинобудування на базі заводу «Ударник» було створено ВАТ «Амкодор».

Промисловий напрям представляє ВАТ «АМКОДОР» - керуюча компанія холдингу, до якої входять централізовані структури управління, заводи «Ударник», «Дормаш», «Дормашмет» та представництво ВАТ «АМКОДОР» в м. Москва, а також ЗАТ «АМКОДОР-УНІКАБ», ЗАТ «Амкодор-Пінськ», ВАТ «Амкодор-Унімод», ВАТ «Амкодор-Белвар» (в його структуру входять унітарні підприємства «Завод СВТ» і «Амкодор-Радіан»), ЗАТ «Амкодор-Спецсервіс» та його філія «Амкодор-Гомель», ВАТ «АМКОДОР-СЕМАШ» (в його структуру входить ТОВ «Амкодор-Можа»), ТОВ «Амкодор-Брянськ» (Російська Федерація), ВП «Амкодор-Логойск», ВАТ« Амкодор-КЕЗ», УП «Амкодор-ДОМЗ», ЗАТ «АМКОДОР БАЛТИК» (Литовська Республіка), СП ТОВ «АМКОДОР-АГРОТЕХМАШ» (Республіка Узбекистан), ТОВ «АМКОДОР-Маш», ТОВ «АМКОДОР-Онего».

У складі холдингу «АМКОДОР» також підприємства-дилери - ТОВ «Амкодор-Астана» (Республіка Казахстан), іноземне представництво ТОВ «АМКОДОР-ТАШКЕНТ» (Республіка Узбекистан), ТОВ «AMKODOR-BAKU» (Азербайджанська Республіка), ТОВ «Амкодор-УКРОСПЕЦМАШ» (Україна), «Amkodor Palash Industrial Zone Ltd.» (Народна Республіка Бангладеш), ТОВ «АМКОДОР-Компонент».

Завдяки безперервному творчому застосуванню накопиченого багаторічного досвіду в конструюванні і виробництві, вже в сьогоднішніх проектах ВАТ «АМКОДОР» представлена ​​техніка завтрашнього дня.

Товариство постійно проводить модернізацію всього сімейства своїх машин з урахуванням новітніх вимог XXI століття. Ставка зроблена на багатофункціональність машин, сучасний дизайн і комфорт для оператора. Для того щоб продукція підприємства залишалася конкурентоспроможною і могла змагатися з провідними світовими брендами, серйозна увага приділяється якості, поліпшенню сервісного і гарантійного обслуговування. Для цього у холдингу є все - сучасне обладнання, технології та кваліфікований персонал.

«АМКОДОР» - сучасний багатофункціональний експортоорієнтований холдинг з широкою лінійкою спеціальної техніки, яка виробляється і реалізується в лісовому господарському комплексі, сфері дорожнього будівництва, комунальному господарстві, сільськогосподарському комплексі, для забезпечення вантажно-розвантажувальних робіт.

Сьогодні холдинг «АМКОДОР» - це одне з провідних підприємств з виробництва спеціальної техніки в Білорусі і країнах СНД. Підприємства акціонерного товариства щорічно випускають понад 5 тисяч одиниць спеціальних машин високого технічного рівня.

Виробництво сертифіковане за світовими стандартами СТБ ISO 9001-2009 і DIN EN ISO 9001-2008

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені