Харківська філія групи компаній «TDC»

Український ринок спеціальної техніки насичений компаніями, які пропонують до продажу величезну кількість самої різної продукції, але далеко не кожна з цих компаній здатна забезпечити справжнє комплексне обслуговування своїх клієнтів. Спроможні на це лише офіційні представники провідних світових компаній виробників, проте тільки в сегменті своїх брендів.

Надання цілого комплексу послуг з продажу нової спецтехніки, її регулярного гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування, сервісній підтримці, закупівлі запасних частин, а також з проведення діагностичних і ремонтних робіт є дуже складним процесом, що вимагає постійного управлінського контролю і великої кількості людського, інформаційного і фінансового ресурсу .

Головною ж відмінністю групи компаній «TDC» є надання саме повного спектру послуг:

  • Ми продаємо нову спеціальну техніку: фронтальні навантажувачі, автогрейдери, колісні і гусеничні екскаватори, екскаватори-навантажувачі, дорожні і грунтові котки, бульдозери, самоскиди, кар'єрні самоскиди, автокрани, вилочні й телескопічні навантажувачі, автобетононасоси, автобетонозмішувачі, компактори, міні-екскаватори, міні-навантажувачі, мульчери, напівпричепи, техніку для ремонту доріг, трактори, тягачі, екскаватори-планувальники, ущільнювальну техніку, дорожні косарки для узбіч.

Ми продаємо та обслуговуємо нову спецтехніку брендів:

  • Ми завжди професійно консультуємо покупця і надаємо допомогу при виборі нової техніки, Вам достатньо сформулювати приблизне коло завдань, для вирішення яких купується та чи інша одиниця спецтехніки, та визначитися зі своїм бюджетом. Ви можете бути певні, що в результаті отримаєте найкраще поєднання ціни, якості та функціональності .
  • Ми докладно ознайомимо з усіма умовами придбання та експлуатації спеціальної техніки, а також проведемо навчання вашого персоналу.
  • Наріжним каменем нашої роботи для нас є сервісна підтримка наших клієнтів - штат наших компаній укомплектований досвідченими фахівцями з високим рівнем кваліфікації, до того ж, ми володіємо потужною ремонтно-технічною базою, власним автопарком, сервісною службою та маємо в своєму розпорядженні всі необхідні засоби для гарантійного обслуговування і регламентного проведення ТО.
  • Ми займаємося діагностикою, капітальним і поточним ремонтом спеціальної техніки, її механізмів, вузлів і агрегатів. Ми ремонтуємо двигуни Weichai, Cummins, Deutz, Perkins, CAT, JCB, гідравліку Poclain Hydraulics, Rexroth Bosch, Sauer Danfoss, Kawasaki, Linde, трансмісії ZF, Dana, Carraro, Advance, Амкодор. Нами накопичено багаторічний досвід проведення найскладніших ремонтів, а для проведення діагностики Вам, зазвичай, досить просто описати свою проблему - з високою ймовірністю ми вже будемо знати в чому причина несправності.

Ми займаємося діагностикою та ремонтом двигунів, КПП і гідравліки:

У 2019 році ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» отримала статус офіційного сертифікованого сервісного центру Poclain Hydraulics в Україні.

У гідравліці Poclain Hydraulics використані самі передові технології і високоякісні матеріали, знаходять застосування найсміливіші інновації, а часто і просто революційні рішення. Однак будь-яка техніка, навіть сама надійна, вимагає якісного сервісу і ретельного догляду.

Сертифіковані спеціалісти нашої компанії, які пройшли спеціальну підготовку на заводах компанії Poclain, надають весь спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту гідравлічної продукції Poclain Hydraulics.

Обираючи нас партнером, Ви можете бути впевнені в якості отримуваних послуг, адже у нас є все необхідне обладнання та досвідчені фахівці, що підтверджує тепер і високий статус - «Офіційний сертифікований сервісний центр Poclain Hydraulics в Україні».

Наша компанія це:

років
досвіду та надійності
м²
виробничі площі
номенклатура складу
  • Обираючи нас для співробітництва Ви можете бути впевнені в якості отримуваних послуг, адже підтримці високого рівня кваліфікації наших фахівців і його постійному підвищенню в компанії приділяється особлива увага. Наші співробітники регулярно відвідують заводи виробників спецтехніки, семінари та тренінги за участю наших зарубіжних партнерів, де проходять навчання за програмами, що включають в себе детальне, поглиблене вивчення систем, вузлів, агрегатів і механізмів тієї техніки, з якою ми працюємо.
  • Наявність новітнього складу запчастин з величезною номенклатурою робить можливими оперативний підбір і доставку запасних частин і витратних матеріалів для спецтехніки: будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської, ми реалізуємо комплектуючі до техніки провідних виробників і забезпечуємо прямі поставки необхідних запчастин «під замовлення» для наших клієнтів.
  • Ми виробнича компанія і на власних потужностях освоїли випуск повноповоротних двошвидкісних міні-навантажувачів або як їх ще називають навантажувачів з боковим поворотом під власною торговою маркою TDC.
  • Ще одним напрямом нашої діяльності є виготовлення найрізноманітнішого навісного обладнання: ковшів, відвалів, вил, комунальних щіток для прибирання, дорожніх косарок для самої різноманітної спецтехніки.

Незважаючи на те, що ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку спецтехніки, наша компанія націлена на постійне вдосконалення. Одним з пріоритетних завдань є розвиток мережі представництв у всіх областях України. На сьогоднішній день у нас 5 філій на теренах нашої держави, а центральний офіс і виробничі потужності розташовані в місті Бровари Київської області, буквально в 20 хвилинах  від столиці і поруч з «повітряними воротами» країни.

Завдяки професіоналізму наших співробітників і міцним партнерським зв'язкам, ми вже тривалий час співпрацюємо з багатьма успішними підприємствами України і можемо себе позиціонувати як успішну і надійну компанію, що продовжує стрімко розвиватися.

Украина спецтехника продажа и ремонт

Ми займаємося всім, що пов'язано з постачанням, продажем і сервісним обслуговуванням спеціальної, будівельної, дорожньої, дорожньо-будівельної, кар'єрної, комунальної і сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників.

Поставляємо запчастини та витратні матеріали, проводимо діагностику, капітальний і поточний ремонт спецтехніки.

Серед нашої власної продукції не тільки широкий асортимент навісного обладнання, а й міні-навантажувачі власної розробки, що випускаються нами під маркою TDC.

Група компаній «TDC» - це виробництво, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування спецтехніки, проведення діагностичних і ремонтних робіт, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

Группа компаний TDC

® 2020 Група компаній «TDC». Всі права захищені